BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Ticari Bilimler Fakültesi

 

Dekandan

Prof. Dr. İpek KALEMCİ TÜZÜN
Dekan 

 

Ticari Bilimler Fakültesinin sevgili öğrencileri ve aday öğrencileri

Ticari Bilimler Fakültesi, Üniversitemizin ?Bilim Bizde Toplanır, Bizden Yayılır? ilkesi çerçevesinde, evrensel değerlerle bütünlemiş, sorgulayan, analiz yeteneğine sahip, yaşadığı topluma ve çevreye duyarlı insanları yetiştirmek ve geliştirmek adına tüm akademik ve idari kadrosuyla sizlerin yanındadır.

Kuramsal ve uygulamalı bilgileri bütünleştirebilmek, sektör ihtiyaçlarını tanımlamak ve küresel dünyanın değişen dinamikleri içinde yerel eylemler geliştirerek, bunu çalışma hayatı ile uyumlaştırmak, aynı zamanda hayat boyu öğrenme ve gelişim odaklı olmak içinde bulunduğumuz çağın üniversite mezunlarından beklentileri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ticari Bilimler Fakültesinin programları, söz konusu gereksinimler gözetilerek oluşturulan eğitim programları ve uygulamalarıyla, öğrencilerimizi üniversite sonrası mesleki yaşamlarına hazırlar. Siz gençlerin ülkemizin geleceğine katkısı bizlerin en büyük kazancı ve mutluluğu olacaktır.

Hem mesleki hem de sosyal gelişim açısından yaşamınızın en önemli yıllarını oluşturan üniversite sürecini, verimli, sağlıklı, azimli, heyecanlı, mutlu ve huzurlu geçirmenizi diler ve bu süreçte akademik ve idari kadromuz ile her konuda yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz.

Prof. Dr. İpek KALEMCİ TÜZÜN

Ticari Bilimler Fakültesi Dekanı